Rozwiązaniaprogramistyczneszyte na miarę USŁUGI Kantory giełdyi bramki Rozwiązaniaprogramistyczneszyte na miarę Rozwiązaniablockchain ZbiórkiSTO / ICO

Rosnąca popularność programów lojalnościowych sprawiła ze spowszedniały one klientom i nie gwarantują juz przewagi na rynku. Do tego zmienili się sami klienci ich styl życia oraz przekonania a co za tym idzie oczekiwania wobec dostawców. Drobny prezent lub rabat nie jest już postrzegany jako wartościowy i nie przekona nikogo do wierności w marce.

Implementacja systemu lojalnościowego do małej i średniej firmy to ogromny koszt. Jednak nie jest tak w przypadku zastosowaniu technologii blockchain, dzięki której możesz zaoszczędzić do 70% kosztów.

Tokenizacja firmy to nie tylko token. To również wizytówka oraz zwiększenie wartości firmy.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem startupu do zbiórki Initial Coin Offering oraz Security Token Offering.

Nasze doświadczenie przy wielu projektach oraz posiadanie odpowiedniego zespołu daje nam możliwość wykonania całego procesu od zarania pomysłu po realizację zysku.

Nasza ofera obejmuje nie tylko przygotowanie techniczne jak strona internetowa, platforma do zbiórki czy smart kontrakt ale również pełna obsługa prawna wraz z założeniem spółki oraz kompleksowe zabiegi marketingowe.

Przez ostatnie dwa lata wykonaliśmy dla swoich klientów kilka platform do handlu kryptowalutami m.in. COXI.IO, bramki płatnicze jak PAY.COXI.IO, BitcoinTejPay oraz kantory.

Nasz zespół to grono programistów i specjalistów zajmujących się tworzeniem skomplikowanych platform do wymiany i handlu walutami fiducjarnymi jak i kryptowalutami oraz zabezpieczaniu rozwiązań przed nieporządanymi działaniami.

Przeprowadziliśmy do tej pory dziesiątki szkoleń oraz wykładów dotyczących handlu, technologii, implementacji rozwiązań. Posiadamy zespół 32 ekspertów z wielu dziedzin związanych z branżą kryptowalut i technologii blockchain.

Udzielamy konsultacji z:

 • handlowania na rynku
 • tworzenia rozwiązań na blockchainie
 • bezpieczeństwa
 • miningu

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z utratą lub ograniczeniem dostępu do walut kryptograficznych. Nasza oferta jest kompleksowa, a do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Pełnimy również usługi w formie konsultacji, edukując naszych klientów na temat obszaru blockchain i kryptowalut.

Przypadki, które rozwiązujemy:

 1. Użytkownik utracił backup i klucz prywatny, ale jest szansa, że znajdują się na jego komputerze,
 2. Użytkownik chciałby skorzystać z backupu, który jest uszkodzony,
 3. Użytkownik wysłał Bitcoin (BTC) na adres Bitcoincash (BCH) (i inne przypadki tego typu w innych kryptowalutach po tzw. hardforku),
 4. Odzyskanie klucza prywatnego powiązanego z daną kryptowalutą,
 5. Zrekonstruowanie klucza prywatnego powiązanego z daną kryptowalutą,
 6. Odzyskanie danych koniecznych do odzyskania przez użytkownika klucza prywatnego powiązanego w daną kryptowalutą,
 7. Odzyskanie danych portfela użytkownika, na którym przechowuje kryptowaluty,
 8. Konfiguracja ustawień programów, z których korzysta użytkownik w celu odzyskania przez niego kontroli nad kluczem prywatnym powiązanym z daną kryptowalutą,
 9. Konfiguracja ustawień programów, z których korzysta użytkownik w celu poprawnego wykonania transakcji/płatności z pomocą kryptowaluty,
 10. Użytkownik posiada pliki portfela, jednak nie wie dokładnie z jakiego portfela korzystał

W jaki sposób korzystać z OTC

1 Wejdź na COXI.IO

2 Wykonaj pełną weryfikację

3 Dokonaj wpłaty walut fiat lub kryptowalut

4 Napisz na contact@coxi.io z prośbą o uruchomienie rynku OTC (VIP)

5 Sprawdź proponowaną cenę

6 Dokonaj transakcji